Główna  /  Polska / dolnoślaskie / Wrocław

WYCIECZKA SZKOLNA - WROCŁAW

długość pobytuWg programu
terminNa zapytanie
transport autokar / wg programu
wyżywienieWg programu
TerminyZMIEŃ USTAWIENIA

Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa.

 

RAMOWY PROGRAM: Wyjazd o godz. 6:00 spod Szkoły Podstawowej nr 8 w Będzinie (ul. Orla 4). Przejazd do Wrocławia – zwiedzanie ZOO i Afrykarium, następnie przejazd na Ostrów Tumski, dalsze zwiedzanie miasta: Ostrów Tumski – sacrum Wrocławia z katedrą (wejście do wnętrza z 7 kościołami i pałacem biskupim) wstęp na wieżę widokową. Spacer bulwarami nad Odrą w kierunku rynku Starego Miasta po drodze biblioteka Ossolińskich, wstęp na Uniwersytet Wrocławski z Aulą Leopoldina oraz wieżą Matematyczną, jatki miejskie. Następnie spacer po Rynku i Starówce. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną z Wrocławia ok. godz. 16.00. Powrót na parking ok. 19.00. Transport: Autokar klasy LUX.

W cenie:

przejazd autokarem, bilety wstępu: ZOO + Afrykarium, wieża widokowa, Uniwersytet Wrocławski, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW 10 000 PLN TU SIGNAL IDUNA, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2,00zł/os., Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2,00zł/os., podatek VAT.

Uwagi:

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Impreza turystyczna grupowa
  • Realizacja imprezy nastąpi przy min. 30 zapisanych uczestnikach
  • Ramowy program może ulec zmianie.
  • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
  • Miejsca i czas postoju podczas podróży wyznaczane są przez kierowcę.
  • Prosimy Klientów o przybycie na miejsce zbiórki 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.


 

Rozwiń opis

Zmień kryteria

Pokaż hotel na mapie
Masz pytania do oferty?
+48 32 792 86 05 Napisz - oddzwonimy